Bolibon.com | Bolibonlu Ödüllü Bilgi Yarışması

1.0

Bilgine ve zekana güvenin varsa, doğru yerdesin. Soru çözerek puan toplayabileceğin, topladığın puanlarla binlerce ödül alabileceğin Bolibon ile sende hemen kazanmaya başla!
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 12
Geliştirici
Erdem Soft
Sürüm
1.0
Actualización
February 15, 2020
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
3.8M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Bilgine ve zekana güvenin varsa, doğru yerdesin. Soru çözerek puan toplayabileceğin, topladığın puanlarla binlerce ödül alabileceğin Bolibon ile sende hemen kazanmaya başla!

$$ Bolibon.com nedir?

Genel kültür başta olmak üzere; spor, tarih, bilim, edebiyat ve coğrafya temalı yüzbinlerce soru senin için özenle hazırlandı. Türkiye’den ve Dünya’dan güncel bilgiler ve YKS soru bankaları arşivi ile donatılmış Bolibon, Play Store içerisinde bulunan en popüler bilgi yarışması uygulamasıdır.

$$Bilgi Yarışması ile Para Kazan

Bolibon, kullanıcılarına hediyeler dağıtmasına rağmen, tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra bilgi yarışması oyununa 15 bilet ile başlarsınız. Biletler, siz değerli kullanıcıların oyunlara katılıp soruları çözerek para kazanmasına olanak sağlayan araçlardır. Katılmış olduğunuz yarışmalar, biletlerinizin azalmasına sebep olacaktır. Bolibon içerisinde bir çok kategoride, bir çok başlık altında bilgi yarışması mevcuttur. Bu farklı kategorilere giriş sağlayabilecek bilet adeti farklılık gösterir. Panik yapmayın, bilet sayınız 15’in altına düştüğü takdirde, her 6 saatte bir 1 bilet hesabınıza ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Ayrıca, 8 saatte bir oyuna giriş yapıp BONUS butonuna tıklayan tüm yarışmacılarımız 1 bilet kazanacaklardır. Uygulama içerisinde “kazan-kazan” metodu da yer alır. Hesabım menüsü altında yer alan ve “Referans” kısmında bulunan link ile arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz link üzerinden sisteme dahil olan her arkadaşınız, 7 bilet ile oyuna başlayabilir. Arkadaşınız bilgi yarışmalarında başarılı olur ve profil puanı 1.000’e ulaşır ise, sistem üyeyi davet eden kişiye –yani size- 50 puan hediye eder. Davet ettiğiniz kişileri ve dolaylı yoldan gelen puanlarınızı takip edebilmek için “Referanslarım” menüsüne göz atmanız yeterli olacaktır.
Bolibon içerisinde her oyun kategorisinin soruları farklıdır ve bu sorulara verecek olduğunuz cevap hakkınız için izin verilen süre değişkenlik gösterir. Genel kültür bilgi yarışması kategorisi altında sorulan soruyu cevaplamanız için gereken süre 12 saniyedir ve her doğru cevap için 2 puan kazanırsınız. Yanlış cevap sonrası oyun sona erer ve doğru cevap sayınız kadar puan profilinize işlenir. Oysa kelime bulma oyununda cevap verme süreniz 15 saniye olup, verdiğiniz her doğru cevap için kazanacağınız puan 4’tür. Yanlış kelime tercihinde oyun sonlanır. Kombo kategorisinde ise, 10 soru sorulur ve tümüne doğru cevap vermeniz istenir. Eğer tümüne doğru cevap verirseniz, sistem size rastgele bir puan veya bilet verir. Yanlış cevap durumunda eliniz boş bir şekilde ana menüye dönersiniz.
Bir çok kategori başlığı altında bilgi yarışmasına katılmanıza olanak sağlayan Bolibon, yarışma sonuçlarında elde ettiğiniz puanları profilinize yansıtır. Sistem içerisinde, puan karşılığında ödül dağıtılmaktadır. Sahip olduğunuz puanlar ile binlerce seçenek arasından, puanınızın karşılığı kadar ödül alabilirsiniz. Ödüle çevrilmeyen puanlar profilinizden silinmeyecek, daha iyi bir ödül tercih edebilmeniz için birikim olarak profilinizde duracaktır. Ne zaman isterseniz o zaman kullanabilirsiniz.

$$Bilgi Yarışmasında Dağıtılan Ödüller;

• En çok puan biriktiren yarışmacı 1.’ye 100 TL – 2.’ye60 TL – 3.’ye 30 TL hediyedir.
• D&R, Decathlon, Enuygun ve Migros Hediye Çekleri
• Öğrenciler için Soru Bankaları, Deneme Kitapları, Kitap Okuma Gözlükleri ve Okuma Kitapları
• Oyun severler için ZULA, PUBG, Wolfteam, Point Blank Steam TL ve Random Keyler

Bolibon bilgi yarışmasında amaç, farklı kategorilerden soruları çözerek, mümkün olduğunca puan toplamak ve toplanılan puanları ödüle çevirmektir. Her yanlış cevaptan sonra, biletin yettiğince yeni yarışmalara dahil olabilirsin. Oyunlarımızda soruların kaynak alındığı bir çok resmi yayın organı mevcuttur. Bunlardan bazıları; YKS Soru Bankaları, Edebiyat Soru Bankaları gibi güvenilirliği bilinen kaynaklardır.

Yenilikler

Bolibon nedir?
Genel kültür başta olmak üzere; spor, tarih, bilim, edebiyat ve coğrafya temalı yüzbinlerce soru senin için özenle hazırlandı. Türkiye’den ve Dünya’dan güncel bilgiler ve YKS soru bankaları arşivi ile donatılmış Bolibon, Play Store içerisinde bulunan en popüler bilgi yarışması uygulamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları